Blog

płatna wiedza

Pamiętam, jak niedawno wybierałam studia podyplomowe. Miałam już pewną wiedzę z marketingu, interesował mnie on jeszcze mocniej i chciałam, by ktoś mi usystematyzował to, co już wiedziałam. Przejrzałam więc oferty uczelni i mój wybór padł na WSB Wrocław. Dlaczego? Bo na kierunku marketing internetowy wykładał Paweł Tkaczyk!

Czytaj dalej

konferencja online

Pomysł na konferencję online zrodził się w mojej głowie po wysłuchaniu odcinka podcastu Małej Wielkiej Firmy, w którym Dagna Banaś dzieliła się swoim doświadczeniem w tym zakresie. Pomyślałam sobie, że fajnie by było zorganizować coś podobnego, tylko może na większą skalę..?

Czytaj dalej

7 kroków do własnego biznesu online

Własny biznes online to marzenie wielu przedsiębiorców oraz osób, które chciałyby zacząć pracować „na swoim”. Wprawdzie niektórym wydaje się, że biznes w Internecie dzieje się sam, bez żadnego udziału, czy wysiłku jego właściciela, ale – ci, którzy próbują – szybko przekonują się, że nie do końca tak to działa. Ci, którzy przetrwają ten etap i zakasają rękawy – często wygrywają! Ale! Ale! Jak w ogóle zacząć?

Czytaj dalej

3/3